Infinity Media


KARIERA I KONTAKT

Infinity Media
ul. Puławska 465
02-844 Warszawa
Polska

Tel.: +48 662 211 897

E: info@infinitymedia.pl

REFERENCJE

Sprawdź naszą OFERTĘ

Jesteśmy niezależnym domem mediowym. Planujemy i prowadzimy zakup każdego rodzaju mediów: od Internetu przez prasę, outdoor, radio i telewizję, po ambient. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą OFERTĘ

Infinity Media uzyskało najlepsze noty w aż 7 kategoriach badania satysfakcji klientów realizowanego przez "Media&Marketing Polska".

Wg raportu specjalnego "Agencje reklamowe i domy mediowe", w 7 na 14 kategorii, Infinity Media zajęło 1-sze miejsce, a w 11 kategoriach znalazło się w pierwszej trójce pośród 33 badanych domów mediowych. Infinity Media zostało najlepiej ocenione w kategoriach: "Zadowolenie ze współpracy z domem mediowym", "Zadowolenie z badań, analiz oraz strategii", "Czy poleciłby Pan/Pani dom mediowy swojemu przyjacielowi", "Ma innowacyjne podejście do planowania mediów", "Oferuje wysoką jakość w planowaniu telewizji", "Oferuje wysoką jakość w planowaniu Internetu" oraz "Rozumie ideę zintegrowanej komunikacji". A w kategoriach: "Zadowolenie z planowania", "Zadowolenie z zakupu mediów", "Zadowolenie z obsługi klienta" oraz "Ma aktualną wiedzę na temat rynku" uplasowało się w pierwszej trójce.

W naszym zespole zawsze jest miejsce dla zdolnych i ambitnych ludzi z ciekawymi pomysłami. Szukasz nowych wyzwań i fajnej atmosfery w pracy? Prześlij nam swoje CV.