Infinity Media


KARIERA I KONTAKT

Infinity Media
ul. Puławska 465
02-844 Warszawa
Polska

Tel.: +48 662 211 897

E: info@infinitymedia.pl

O NAS

Infinity Media to niezależny, polski dom mediowy z kompetencjami w planowaniu i zakupie wszystkich mediów – od telewizji i radia, poprzez prasę, internet, outdoor, aż do obsługi misji gospodarczych, targów i konferencji w Polsce i poza jej granicami. Tworzą go ludzie od lat związani z rynkiem mediów i reklamy.

Zespół Infinity Media posiada wiedzę oraz narzędzia niezbędne do efektywnego planowania kampanii reklamowych w każdym z mediów.

Infinity Media już dwukrotnie został wyróżniony w rankingu M&MP (Media i Marketing Polska). W podsumowaniu za rok 2014 i 2015 znaleźliśmy się na pierwszych miejscach wśród największych agencji i domów mediowych.

Infinity Media uzyskało najlepsze noty w aż 7 kategoriach badania satysfakcji klientów realizowanego przez "Media&Marketing Polska".

Wg raportu specjalnego "Agencje reklamowe i domy mediowe", w 7 na 14 kategorii, Infinity Media zajęło 1-sze miejsce, a w 11 kategoriach znalazło się w pierwszej trójce pośród 33 badanych domów mediowych. Infinity Media zostało najlepiej ocenione w kategoriach: "Zadowolenie ze współpracy z domem mediowym", "Zadowolenie z badań, analiz oraz strategii", "Czy poleciłby Pan/Pani dom mediowy swojemu przyjacielowi", "Ma innowacyjne podejście do planowania mediów", "Oferuje wysoką jakość w planowaniu telewizji", "Oferuje wysoką jakość w planowaniu Internetu" oraz "Rozumie ideę zintegrowanej komunikacji". A w kategoriach: "Zadowolenie z planowania", "Zadowolenie z zakupu mediów", "Zadowolenie z obsługi klienta" oraz "Ma aktualną wiedzę na temat rynku" uplasowało się w pierwszej trójce.Jak mawiał Walt Disney - infinity and far beyond.
Sprawdź, co możemy Ci zagwarantować, i co wyróżnia nas na tle innych domów mediowych.