Infinity Media


KARIERA I KONTAKT

Infinity Media
ul. Puławska 465
02-844 Warszawa
Polska

Tel.: +48 662 211 897

E: info@infinitymedia.pl

NASZE KOMPETENCJE

Oto, co wyróżnia nas na tle innych domów mediowych:

36322_3149.jpg

Niezależność

NIEZALEŻNOŚĆ

Jesteśmy całkowicie wolni od sieciowych czy korporacyjnych zobowiązań, dzięki czemu gwarantujemy pełen obiektywizm i rzetelność w każdym powierzonym nam zadaniu.

484010_62695363.jpg

Partnerstwo

 1. PARTNERSTWO I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

  Korzystając z naszych usług możesz liczyć na bliski, bezpośredni kontakt oraz doradztwo i wspólne poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań. Stawiamy na dialog, dzięki któremu budujemy długotrwałe relacje z naszymi Klientami. Wzajemne zaufania daje komfort pracy obu stronom.

Bez-tytu%C5%82u12.png

Know-how

 1. DOŚWIADCZENIE I KNOW–HOW

  Zatrudniamy doświadczonych pracowników, których wiedza i know-how pozwalają na dostarczanie optymalnych rozwiązań naszym Klientom. Średnia doświadczenia w branży wśród naszych pracowników wynosi: 9 lat.

199add99aabca146f48c3f0ce7565931.jpg

Wiedza i badania

 1. WIEDZA I BADANIA

  Planujemy media i dobieramy dostawców indywidualnie dla każdego Klienta, w oparciu o rzetelną analizę i badania (m.in.: Gemius, NetTrack, PBC, RadioTrack, TGI, AGB) oraz o dotychczasowe doświadczenia. Nasza oferta jest aktualna i zgodna z najświeższymi trendami w branży.

834954_52035705.jpg

Najlepsze ceny

 1. NAJLEPSZE CENY

  Twardo negocjujemy ceny z dostawcami i zapewniamy przejrzystą i korzystną politykę rabatową, dzięki czemu wygrywamy w przetargach z największymi domami mediowymi w Polsce!

socialmedia-1200x641.jpg

marketing

 1. ZINTEGROWANA STRATEGIA MARKETINGOWA

  Zapewniamy Klientom fachową obsługę i kompleksowe rozwiązania, od strategii mediowej, po planowanie i zakup wszystkich rodzajów mediów. Na życzenie Klienta zajmujemy się całym procesem powstawania kampanii – od strategii i zlecenia przygotowania kreacji spotów oraz ich produkcji, po zaplanowanie i zakup mediów. Zapewniamy spójność i sprawną organizację kampanii.

1272919_44657590.jpg

Podejście

 1. NIESTANDARDOWE PODEJŚCIE

  Korzystamy z bogatego doświadczenia i sprawdzonych rozwiązań, ale nie boimy się też planować niestandardowo. Bazujemy na rzetelnych i aktualnych badaniach, ale jesteśmy też otwarci na innowacyjne rozwiązania – jeśli tylko mają szansę przynieść lepsze efekty kampanii. Myślimy holistycznie – zawsze bierzemy pod uwagę strategię marki Klienta.

877661_78371318.jpg

Satysfakcja

SATYSFAKCJA KLIENTÓW

Klienci doceniają nasze starania. W raporcie dotyczącym satysfakcji klientów, opublikowanym przez Media&Marketing Polska (2011), dom mediowy Infinity Media zwyciężył w aż siedmiu kategoriach, a w czterech innych znalazł się w pierwszej trójce!
92297_1081.jpg

Korzyści

KORZYŚCI

O Naszej sile świadczy nie tylko satysfakcja nowych jak i wieloletnich Klientów, ale także wymierne korzyści ze współpracy marketingowo-sprzedażowej.

Chcesz z nami współpracować?

Możemy Ci dużo zaoferować!

Zapraszamy do kontaktu. To właśnie tu może rozpocząć się nasza współpracaKampania reklamowa

Potrzebujesz skutecznej i precyzyjnej kampanii o dużym zasięgu? Wyślij nam BRIEF ONLINE

Zespół

Chcesz dołączyć do zespołu Infinity Media? Śledź ogłoszenia w dziale NEWS lub wyślij zgłoszenie. Więcej w dziale KARIERA&KONTAKT

Możliwości Infinity Media

Planujemy i prowadzimy zakup każdego rodzaju mediów: od Internetu przez prasę, outdoor, radio i telewizję, po ambient.

TERAZ CZAS NA TWÓJ RUCH. JEŚLI PRZEKONALIŚMY CIĘ DO SIEBIE